Květnové dvojzkoušky Třebovice.

Závěr mé třítýdenní série intenzivního agilitění a závodění.

Tak nějak mi přijde a vždycky přišlo, že čím víc trénujeme, tím hůř nám to jde. A čím víc závodíme, tím horší výsledky jsou.

Možná je to nějaký můj psychický blok.

Každopádně tohle byla tragédie.

IMG_20180512_140901.jpg
Ukazuje se vám tento obrázek? Právě jsem přišla na to, že tady mohu nahrávat fotky přímo ze svého účtu na Googlu, jen se mi moc nechce věřit tomu, že se budou ukazovat všem..?

 

Což o ty disky. Neřeším už. Ale ty výkony byly strašlivé. Opravdu moc jsem se soustředila, ať vše na prohlídce projdu co nejlépe, ale z nějakého důvodu mi přišly strašně krátké (i když měly běžných osm minut). Sotva jsem si stihla projít jednotlivé pasáže a chtěla si to zkusit vcelku, už vyhlásili konec prohlídky. Ale o to nešlo, to by se nějak dalo zaběhnout.

Ale ten pes.

trebky-hojda

S tou houpačkou mě naštvala. To je pokaždé. Každá první. A já to budu muset začít nějak řešit.

Ještě před vyražením na závody jsem sledovala pro motivaci videa Terky Králové (viz. předchozí příspěvek s agility). A hrozně se mi líbí ty její houpačky – pes cítí dotek hojdy na zemi a v tu chvíli vyráží. Hledala jsem, jestli má nějaké video, kde cvičí houpačku a našla jsem. Fascinuje mě. Ale vůbec to nechápu. Nechápu smysl, nechápu spouštěč toho našlapování a nechápu, jak se to může učit. Nějaké nápady? Asi se budu muset poptat v klubu, protože mě to fakt zajímá.

Dneska video nebude. Byť videa mám a děkuji za ně Evce Panáčové, ale sotva jsem se na ta ně podívala. Nemám chuť se na ně dívat. Normálně se na ně strašně těším a sleduju je už v ten den, ale týden uběhl a já mám chuť je zastrčit do nějaké nejzazší složky v PC. Vím, že ty běhy byly strašné. Nesoustředěné, rozpojené, úplně mimo.

Bylo horko. Tomu přičítám hlavní vinu, která mohla ovlivňovat výkon psa.

A taky jsme teď běhaly hodně. Hodně. Fakt hodně.

Asi se i perpetum malincollie může vyčerpat.

DSC03517a

Na druhou stranu byli přítomni dva fotografové, takže alespoň něco z toho závodu bylo. Zbožňuju Akininy agilitní fotky. A vlastně celkově fotky psů v pohybu. Něco mě na tom pohledu nezkrotně fascinuje.

Zatím jen fotky od Hany Zbořilové, druhý fotograf se zatím nepochlubil a kdo ví, jestli. Ale každopádně moc děkuju! (Škoda jen, že některé jsou zaostřené jinam, ale kdo zkoušel fotit psy v pohybu, tak chápe, že ostření v té rychlosti je fakt oříšek. Nebo spíš velkej vořech!)

IMG_4031IMG_4032IMG_4033IMG_4034IMG_4037IMG_4038

IMG_4039
Taková prdel! Nedivím se jí, že shazuje laťky, takový tank musí být těžké uřídit. 😀

IMG_4040IMG_4041

IMG_4042
Velká dupa no.2 a laťka pružíí

IMG_4043IMG_4045IMG_4047IMG_4496IMG_4497

IMG_4499
Ten výraz a zuby skoro venku!
Reklamy

1 komentář: „Květnové dvojzkoušky Třebovice.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s